İstanbul Davetiye Farkı

Davetiyenin her zaman manevi bir değeri vardır. Dostlar davetiyesiz düğüne gelmezler. Telefonla veya bizzat davet etseniz de, davetiyenin yeri her zaman başkadır. Firmamız, göz alıcı tasarım özellikleriyle, sizi mutlu edecek davetiye çalışmalarını, sizler için hazırlamaktadır. İstanbul süetli, kız kulesi, popular, liva, concept, kristal, Kara kalem manzaralı İstanbul, Armoni, İstiklal caddesi tramvay, kalpli kız kulesi, klaket kız kulesi, boğaz köprülü ve kız kulesi manzaralı birçok istanbul davetiye çeşidi, sizleri beklemektedir. Tasarımlarımızın genelinde, kız kulesi, gelin damat figürü ve benzeri birçok şekil kullanılmaktadır.

Yazı Şeklini Siz Seçin

Davetiyede oldukça popüler olan firmamız, gelin ve damadın adı, ailelerinin adı, davetiyeye özel sözler, kına, nişan, yemek ve düğün bilgileri, gibi bilgileri özel yazı stilleriyle hazırlamaktadır. Özel yazı stilleri ücrete tabidir. Ancak, davetiyenizin mükemmel olmasında birinci derecede etkilidir. Unutulmaz düğün kareleri, her zaman davetiyelerle hatırlanır. Davetiye sözleri kategorisinde, geniş bir repertuvara sahip olan firmamız, istediğiniz sözleri davetiyeye yazabilmektedir. Davetiyeye yazdırma işlemi, ancak sizin onayınızdan sonra yapılmaktadır. Bu konudaki kural silsilemizi, davetiyelerin alt kısmında görebilirsiniz.

Düğün Telaşı

Gerek sünnet olsun gerekse normal düğün olsun, düğün telaşesi düğün gününe kadar bitmez. Bu nedenle, davetiyeye zaman kalmayabilir. Bu durumda, bizimle irtibata geçerek, sitemizdeki modelleri dakikalar içerisinde inceleyip, hemen sipariş verebilirsiniz. Böylece, onca telaşe içerisinde davetiye sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz. Böylece, düğün koşturmacasını daha kolay bir hale getirmiş olursunuz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir