Yaldızlı Davetiyeler

Yaldızlı Davetiyeler

Davetiyeler, her zaman olmayan özel günler için yaptırılmaktadır. Hayatın yalnızca belirli dönemlerinde olan kına gecesi, düğün, sünnet düğünü gibi özel günler için aynı özellikle davetiyeler yaptırılması gerekmektedir. Ülkemizde özel davetiye denince akla birçok model gelmektedir. Fakat davetiyelerin biraz ışıltılı olması günün anlam ve önemine vurgu yapacaktır. Bu noktada devreye yaldızlı davetiyeler girmektedir. Yaldızlı davetiyeler altın ve gümüş rengi parıltılı detaylar ile süslenmekte ve göz doldurmaktadır. Bu tarz davetiyeler ışıltılar ile süslenen özel günler için ideal bir seçim olacak ve son derece uyumlu görünecektir. Yaldızlı davetiyeler en çok sünnet düğünleri için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kına ve nişan davetiyelerinde de sıklıkla kullanılan yaldızlar, davetiyeye özel ve ışıltılı bir tarz katmaktadır.

Yaldızlı davetiyelerin özellikleri

Yaldızlı davetiyeler oldukça çeşitlidir ve model açısından son derece zengindir. Altın yaldızların bulunduğu davetiyeler en çok tercih edilen modellerdendir. Bu tarz altın yaldızlar Kraft kağıdının üzerinde son derece şık durmaktadır. Sünnet düğünleri için ideal olan yaldızlı görünüm ayetli ve Osmanlı tuğrası desenli sünnet davetiyelerinde oldukça hoş ve uyumlu görünecektir. Bunun yanı sıra siyah zemin üzerine altın yaldız detayların yer aldığı davetiyelerde çok satan modelleri arasındadır. Bu tarz davetiyelerin en önemli özelliği başka detaylar gerek kalmadan yalnızca yaldızlar ile süslenmeleridir.

Kına gecesi ve sünnet düğünü için yaldızlı davetiyeler

Yaldızlı davetiyeler düğünlerde de tercih edilebilmektedir. Fakat çiftlerin çoğu düğün için daha farklı olan modelleri de yönelmektedir. Bu noktada yaldızlı davetiyeler en çok kına geceleri ve sünnet düğünleri gibi özel günler için tercih edilmektedir.